تبلیغات
سیده نفیسه خاتون نواده امام حسن (ع) و عروس امام صادق (ع) - چادرم را دوست دارم ....

چادرم را دوست دارم ....من چادرم را دوست دارم ! چرا که سیاهیش نشانه رفته و بر زمین نشانده است هر چه سیاهی و ظلمت را، هرچه نگاه زهر آلود را!

من چادرم را دوست دارم ! چرا که سنگینی نجابتش، خم کرده است کمر دشمنان را و حصار امن و امینش، نقش بر آب کرده است نقشه های بدخواهان و هرزه دلان را!

من چادرم را دوست دارم! چرا که سلاح من در جنگ نرم با دشمن است و خاکریزهای آنان را چه ماهرانه فتح می کند. بدون این سلاح قافیه جنگ را از همان ابتدا باخته ام و با آن، جبهه اراده و فکر و عزم دشمن را سنگر به سنگر فتح کرده ام!

من چادرم را دوست دارم ! و آن احساس زیبا، امنیت و آرامشی که از داشتنش دارم، هیچگاه با نگاه های سنگین عوض نمی کنم!

من چادرم را دوست دارم ! چرا که مرا یاد کوچه های غریب مدینه می اندازد، یاد چادر خاکی زهرای اطهر(س) و چه پیوند زیبایی بین چادر فاطمه (س) و ولایت علی (ع) است. شاید اگر آن روز حرمت چادر زهرا(س) حفظ می شد به زیر دست و پا نمی افتاد، هیچگاه علی (ع) خانه نشین نمی شد،!

من چادرم را دوست دارم ! چرا که هرگاه می ایستم و آن را با افتخار به سر می کنم، به یاد هزاران شهیدی می افتم که بر خاک افتادند، تا زنان ایران زمین با وقار بایستند! سرخی خونشان فرش انقلاب شد تا سیاهی چادر زنانی چون من برافراشته بماند، در سطر سطر وصیت نامه هایشان اینگونه مرا به رعایت حجاب سفارش کردند: (خواهرم، محبوب باش و با تقوا، که شمایید که دشمن را با چادر سیاهتان و تقوایتان می کشید. حجاب سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را می بینی و دشمن تو را نمی بیند.)

من چادرم را دوست دارم ! چرا که همین سخن رهبر و مقتدایم امام خامنه ای (مدظله العالی) برایم بزرگترین و قاطع ترین حجت است که در بحث حجاب و عفاف فرمودند: ((چادر یک نشانه ملی است، هیچ اشکالی هم ندارد. هیچ منافاتی با هیچ نوع تحرکی هم در زن ندارد. اگر واقعا بنای تحرک یا کار اجتماعی و کار سیاسی و کار فکری باشد. لباس رسمی زن می تواند چادر باشد و همانطور که عرض کردم چادر بهترین نوع حجاب است.))[ یکشنبه 15 فروردین 1395 ] [ 12:42 ق.ظ ] [ مدینه ]